Google Haritalar’a Soru Cevap Özelliği Eklendi

Google Haritalar’a Soru Cevap Özelliği Eklendi

128 views
0
PAYLAŞ

Google’ın popüler harita uygulaması olan Google Haritalar’a soru – cevap özelliği eklendi. Kullanıcılar Google Haritalar kullanarak artık işletmelere sorlar sorabilecek.

Google’ın en çok kullanılan harita servisi olan Google Haritalar’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Google şimdi de Haritalar servisine yeni özellik olan Soru – Cevap özelliğini eklediğini duyurdu.

Google’ın Haritalar uygulaması iOS ve Android platformlarında önemli bir güncelleme aldı. Bu yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların uzun süredir istediği özellik olan soru – cevap özelliği de Googl Haritalar uygulaması üzerinden kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Google Haritalar’a gelen bu yeni özellikle birlikte kullanıcılar artık gitmek istedikleri işletme ya da yer hakkında daha gitmeden sorular sorabiliyor. İşletmelerin internet üzerinde daha aktif bir şekilde rol almasını isteyen Google bu yeni özellik sayesinde artık işletme sahiplerinin işletmeleriyle ilgili olan sorularını müşterinin zihinleri üzerinden giderebilecek.

Gideceği yer hakkında Google Haritalar üzerinden soru soran kullanıcının sorduğu soru işletme sahibine bir bildirim olarak gönderilecek. İşletme sahibi bu sorunun cevabını verdiğinde bu soru işletmenin Google Haritalar profilinde kalacak. Bu sayede diğer kullanıcılar da bu soruları okuyup bilgi edinebilecekler. Google’ın ilerleyen günlerde Google Haritalar özelliğini daha da iyileştirmesi bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK