Terminator’ün Yeni Filmi Diğer Filmlerindan Daha İyi Olabilir

Terminator’ün Yeni Filmi Diğer Filmlerindan Daha İyi Olabilir

118 views
0
PAYLAŞ

Üzerinde bir süredir çalışılan Terminator’ün yeni filmiyle ilgili filmin hayranlarının meraklı bekleyişi sürerken yeni Terminator filmiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen iddialara göre yeni Terminator filmini Deadpool ile iyi iş çıkartan Tim Miller yönetecek. Yeni Terminator filminde diğer Terminator filmlerinde de başrol oynayan Arnold Schwarzenegger’ın yer alacağı film görünüşe göre diğer Terminator filmlerinden daha iyi olacak.

Terminator serisinin ilk iki filminde Kyle Reese karakterine hayat veren Michael Biehn yeni Terminator filmiyle açıklama yaptı. Yeni filmde olmayacağını dile getiren Michale Biehn yeni film hakkında umutlu konuştu.

“Son Terminator filmi olan Genisys gişede bekleneni veremedi. Ancak görünüşe göre James Cameron geri dönüyor. Terminator film serisinin haklarını eline alan Cameron yeni bir Terminator filmi üzerinde çalışıyor. Edindiğim bilgilere göre filmin yönetmen koltuğunda o oturmayacak. Ancak James Cameron varsa o işin için serisinin ilk iki filminden çok daha iyi bir film bizi bekliyor demektir” açıklamasında bulundu.

Usta oyuncu Arnold Schwarzenegger’in bu kez insan olarak yeni Terminator filmide yer alması ve filmin çekimlerine de 2018 yılında başlanması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK