Samsung’un Yeni Giyilebilir Cihazı Önemli Özellikle Gelecek

Samsung’un Yeni Giyilebilir Cihazı Önemli Özellikle Gelecek

71 views
0
PAYLAŞ

Giyilebilir teknoloji alanında önemli ürünlere imza atan Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un kısa bir süre sonra tanıtacağı yeni Gear modeliyle ilgili yeni özellikler ortaya çıkmıştı. Samsung’un Galaxy Note 8 modeliyle birlikte tanıtacağı yeni Gear modellerinin isimleri de belli olmuştu.

Galaxy Note 8 tanıtımında Gear Sport ve Gear Fit Pro 2 modellerini tantacak olan Samsung yeni Gear modellerinde önemli özellikler sunacak. Samsung’un AMOLED ekranla gelecek olan Gear modelleri ayrıca Tizen işletim sistemiyle gelecek. Samsung’un kendi işletim sistemi olan Tizen’in geliştirilmiş sürümüyle birlikte gelecek olan Samsung Gear modelleri ayrıca 50 metrelik derinlikte bile çalışabilecek.

Samsung’un yeni Gear modeli olacak olan Samsung Gear Fit 2 Pro diğer Gear Fit modelinden farklı olarak dahili bir müzik oynatıcısına sahip olacak. Samsung’un yeni Gear modelinin ayrıca popüler online müzik platformu olan Spotify’ın çevrimdışı şarkılarını da çalabileceği söyleniyor.

Şimdilik fiyatı konusunda herhangi bir bilginin yer almadığı yeni Gear modellerinin 23 Ağustos tarihinde Samsung’un yeni Galaxy Note 8 modelleriyle birlikte tanıtılması bekleniyor.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK