Samsung Gear Sport Akıllı Saati Sızdırıldı

Samsung Gear Sport Akıllı Saati Sızdırıldı

83 views
0
PAYLAŞ

Samsung’un yakın bir zamanda tanıtacağı tebi Gear modellerinden birisi olacak olan Gear Sport ürünü sızdırıldı.

Samsung’un Note 8 modelinin tanıtımında sergileyeceği yeni Gear modellerinde birisi olması beklenen Gear Sport modelinin tasarımı ve özellikleri tanıtıma az bir gün kala sızdı.

Gelen sızıntılara göre Samsung melez bir akıllı saat projesi üzerinde çalışıyordu. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Gear Sport iddiası Samsung’un bu çalışmasını bir anlamda doğrulamış oldu. Samsung’un son zamanlarda benimsediği ince ve yuvarlak tasarım anlayışından farklı olan bir tasarıma sahip olan Gear Sport yuvarlak bir tasarıma sahip.

Giyilebilir teknoloji alanında yeniden bir yapılanmaya giden Samsung şimdiye kadar spor odaklı ürünlerini Gear Fit ailesine dahil ediyordu. Ancak ortaya çıkan Gear Sport ürünü Samsung’un Gear Fit ailesini sonlandıracağı anlamına geliyor olabilir. Samsung’un yeni Gear Sport akıllı saatinin ne gibi özelliklere sahip olacağı noktasında her hangi bir sızıntı bulunmazken Gear Sport’un tüm özelliklerinin tanıtımında ortaya çıkması bekleniyor. Samsung’un spor odaklı olan Gear Sport ürününün tanıtımının ardından ülkemizde satışa çıkması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK