Nikon D850’nin Tanıtım Tarihi Ve Özellikleri Belli Oldu

Nikon D850’nin Tanıtım Tarihi Ve Özellikleri Belli Oldu

90 views
0
PAYLAŞ

Dünyaca ünlü kamera teknolojileri firması Nikon’un üzerinde çalıştığı yeni fotoğraf makinesinin özellikleri ve tanıtılacağı tarih belli oldu.

Nikon’un üzerinde çalıştığı ve kısa bir süre içinde tanıtılması beklenen Nikon D850’nin tanıtım tarihi ve özellikleri belli oldu. 45.7 megapiksellik tam kare sensörüyle gelecek olan Nikon’un yeni fotoğraf makinesi ayrıca yüksek çözünürlüklü fotoğrafları mobil cihazlara kolayca aktarmaya yarayan SnapBridge teknolojisinin gelişmiş yeni sürümüyle birlikte gelecek. Nikon’un yeni profesyonel kamerası olacak olan Nikon D850’de ayrıca 2.36 milyon nokta sunan 3.2 inç dokunmatik ekran ve 153 noktadan odaklama sistemiye gelmesi bekleniyor.

Nikon D850’de dahili bir flaş ve GPS’in bulunmayacağı dile getirirken ayrıca 4K çözünürlükte video kayıtlarına izin vermeyeceği sadece Full HD çözünürlük olan 1080 piksel video kaydına izin vereceği konuşuluyor. 8K time-laps özelliğine de sahip olacak olan Nikon’un yeni kamerasında ayrıca herhangi bir elektronik ya da hibrit bir vizörün bulunması beklenmiyor.

Saniyede 120 kare Full HD 1080 piksel video kaydına izin verecek olan Nikon’un yeni fotoğraf makinesi ayrıca tercihen 25.600’e kadar ISO hassasiyetine sahip olabilecek. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı noktalarıyla diğer cihazlarla hızlı ve kablosuz bir şekilde görüntü ya da video transferi gerçekleştirebilecek olan Nikon’un yeni kamerası 16 Ağustos’ta tanıtılacak ve 3.600 dolardan satışa çıkacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK