Deadpool 2 Filminin Çekimleri Süresiz Olarak Durduruldu

Deadpool 2 Filminin Çekimleri Süresiz Olarak Durduruldu

95 views
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıllarda vizyona giren ve izleyiciler tarafından olumlu notlar alan Deadpool filminin devam filmi olacak olan Deadpool 2 filminin çekimlerine yeniden süresiz olarak ara verildiği açıklandı.

Daha önce de pek çok erteleme ve oyuncu değişimi haberleri gelen Deadpool filmiyle ilgili yeni üzücü bir gelişme yaşandı. 1 Haziran 2018 tarihinde çıkacağı açıklanan Deadpool 2 filmi yaşanan üzücü gelişmelerin ardından daha ileri bir tarihte vizyona gelebilir.

Deadpool 2 filminde Zazie Beetz tarafından canlandırılan Domino karakterinin dublörü olan profesyonel kadın motor sürücüsü Joi SJ Harris filmin çekimleri esnasında geçirdiği bir kaza da hayatını kaybetmişti. Yaşanılan bu üzücü olayın ardından filmin yönetmeniyle birlikte başrol oyuncuları da taziye mesajları yayınlamıştı. Filmin çekimlerinde yaşanan bu üzücü olayın ardından yeni bir gelişme daha yaşandı ve filmin çekimlerinin süresiz olarak ertelendiği açıklandı.

Yetkililerden yapılan açıklamaya göre sette yaşanan bu ölüm nedeniyle üzgün olduklarını dile getirdiler ve bu zor zamanlarda Harris’in ailesiyle birlikte olmak ve Harris’e dua etmek istediklerini dile getirdiler. Filmin yeniden çekilmeye başlanacağı tarih ve filmin yeni vizyon tarihiyle ilgili henüz yeni bir açıklama yapılmadı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK