Apple Watch Series 3 İki Farklı Modelle Gelecek

Apple Watch Series 3 İki Farklı Modelle Gelecek

101 views
0
PAYLAŞ

Apple’ın kısa bir süre içinde tanıtacağı yeni giyilebilir teknoloji ürünü olan Apple Watch Series 3 modeliyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Apple’ın yeni iPhone modelini tanıtacağı etkinliğin tarihi yaklaştıkça Apple’ın merakla beklenen etkinlikte neler tanıtacağı da netlik kazanmaya başlıyor. Apple’ın iPhone’un yeni modeliyle birlikte tanıtacağı yeni Apple Watch Series 3 modelinin uzun süredir LTE desteğine kavuşacağı söyleniyordu. Apple’a yakınlığıyla ve sızdırdığı bilgilerin doğruluğuyla bilinen ünlü analist Ming-Chi Kuo’nun haberine göre Apple iki farklı Apple Watch Series 3 modeli çıkartacak. Apple’ın bu yeni Apple Watch Series 3 modellerinden birisi LTE desteği sunacakken bir diğer Apple Watch Series 3 modeli LTE desteği sunmayacak. Apple ayrıca yeni Apple Watch Series 3 modellerinde tıpkı önceki Apple Watch modellerinde olduğu gibi 38 mm ve 42 mm’lik ekran boyutlarına sahip modeller şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Apple’ın sevilen akıllı saati Apple Watch’un yeni modeli olacak olan Apple Watch Series 3’ün yeni iPhone’un tanıtılacağı tarihte kullanıcılarla buluşturulması planlanıyor. Bakalım Apple’ın yeni Apple Watch modeli kullanıcılar tarafından Apple’ın beklediği gibi ilgiliyle karşılanacak mı?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK