10 Dakikalık Sessiz Müzik iTunes Listelerini Alt Üst Etmeyi Başardı

10 Dakikalık Sessiz Müzik iTunes Listelerini Alt Üst Etmeyi Başardı

108 views
0
PAYLAŞ

Günümüzde kullanıcıların en çok müzik dinledikleri platformlardan birisi olan iTunes’da yer alan 10 dakikalık sessiz müzik parçası listeleri alt üst etmeyi başardı.

Samir Rezhami tarafından yayınlanan 10 dakikalık sessiz şarkı “ A a a a a Very Good Song” adını taşıyor. iPhone’u arabaya bağladığınızda şarkılar A harfiyle başladığı için ilk şarkı olması oldukça yüksek.

Yayınlandıktan sadece bir gün sonra hızla yükselişe geçen parça şimdi iTunes en çok dinlenen şarkılar listesinde 63. Sırada bulunuyor. 10 dakikalık sessiz şarkının geride bıraktığı şarkılar arasında ise pek çok ünlü ismin şarkıları yer alıyor.

99 centlik bir fiyat etiketine sahip olarak kullanıcılar tarafından satın alınabiliyor. Tabii siz de kendi sessiz müziğinizi yapabilir ve başına daha fazla “A” harfi koyarak 99 cent vermekten kurtulabilirsiniz.

Apple Music sahipleri tarafından ücretsiz olarak dinlenebilen bu şarkı elbette ki tamamen sessiz bir şarkı en nihayetinde sessiz olduğu için kullanıcılar tarafından dinlenilmesi pek mümkün görünmüyor. Dileyen Apple Music kullanıcıları ise bu parçayı yine ücretsiz olarak şarkı listelerine ekleyebiliyor ve 10 dakikalık aralar verebiliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK