Samsug’un Yeni Akıllı Saati Gear Fit 2 Pro Kesinleşti

Samsug’un Yeni Akıllı Saati Gear Fit 2 Pro Kesinleşti

95 views
0
PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarının etkili isimlerinden olan Samsung giyilebilir teknoloji alanında da etkili markalardan birisi olmak istiyor. Gear serisiyle iyi bir çıkış yakalayan Samsung’un yeni Gear modeli olması beklenen Gear Fit 2 Pro modeli Samsung tarafından doğrulandı.

Giyilebilir teknoloji alanında çıkarttığı ürünlerle pek çok kişi tarafından tercih edilen Samsung’un yeni giyilebilir teknoloji ürünü olan Gear Fit 2 Pro ürünü kesinlik kazandı. Geçtiğimiz günlerde FCC raporlarında ortaya çıkan Samsung’un yeni akıllı saati şimdi de Samsung tarafından açıklandı.

Samsung’un açıklamasına göre Gear Fit 2 Pro’nun özellikleri FCC raporlarında yer aldığı gibi değil. Tasarımsal olarak Samsung’un yeni akıllı saat tasarımı olan ince uzun bir anlayışı benimseyen Gear Fit 2 Pro ayrıca Fit ailesinin formunu da koruyor. Samsung’un yenilikçi akıllı saatinin yeni Note serisi modeli olan Galaxy Note 8 modeliyle birlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Son olarak Samsung Gear Fit 2 Pro modeliyle birlikte bizlere yeni bir sürpriz yaparak spor odaklı akıllı saati olan Gear Sport ürününü de tanıtabilir. Samsung’un Gear S3 modelinin devamı olacak olan Gear Sport modeline dair herhangi bir sızıntı ne yazık ki bulunmuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK