Razer Chroma Tabanlı Yeni RGB LED Şeritlerini Duyurdu

Razer Chroma Tabanlı Yeni RGB LED Şeritlerini Duyurdu

118 views
0
PAYLAŞ

Oyuncu ekipmanı denilince akla gelen markalardan olan Razer yeni Chroma tabanlı RGB LED şeritlerini tanıttı.

Oyuncuların sevdiği aksesuar üreticilerinden olan Razer’ın sevilen renklendirmesi olan Razer Chrome artık LED şeritlerle de oyuncuların kullanımına sunulacak. Razer’ın sevilen aydınlatma sistemi Razer Chroma bilindiği gibi Razer’ın ürünlerinde kullanılıyor ve kullanıcılar tarafından fazlasıyla seviliyor. Razer’ın paylaştığı rakamlara göre şimdiye kadar 5 milyondan fazla cihaz satışıyla dünyanın en büyük oyun RGB platformu oluyor.

Razer’ın en çok sevilen chroma aydınlatma sistemi artık LED şeritlerle de oyunculara sunulacak. Özellikle ekipmanlarına ekleme yapmak isteyen kullanıcılar için LED’ler oldukça cazip olacak. Razer’ın yeni LED şeritleri AAA oyunlarından bazılarını da destekliyor. Oyun oyunlar arasında Overwatch, Call of Duty : Black Ops 3 ve Shadow Warrior 2 ve daha pek çok oyun bulunuyor.

Razer’ın LED şeritleri beraberinde kontrol modülünü de getiriyor. Böylece oyuncu faresi, klavyesi ve hatta Razer’ın dizüstü modellerindeki LED aydınlatma ile senkronize bir şekilde aydınlatma sağlayabiliyor. Ayrıca Razer’ın bu LED şeritleri ekranların arkalarına, masanın yanlarına ve hatta kasa etrafına kolayca uygulanabilir. Razer’ın 80 dolara satışa çıkarttığı bu set içinde 4 adet kanal ve iki adette LED şerit bulunuyor. Razer’ın ek şerit fiyatları ise 30 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK