Nvidia’dan Oyunculara Harici Ekran Kartı

Nvidia’dan Oyunculara Harici Ekran Kartı

93 views
0
PAYLAŞ

İnce dizüstü bilgisayarı olan bu yüzden sağlam bir ekran kartına sahip olmayan ancak oyun oynamak isteyenler artık Nvidia Titan Xp ve Quadro ekran kartlarını harici olarak kullanabilecekler.

Üst seviye oyunları kaldırmayan dizüstü modelleri için tasarlanan bu harici ekran kartlarını ile neredeyse her oyunu üst grafikte oynamanız mümkün görünüyor. Yeni kutu tamamen profesyonel standartlar ve uygulamalar açısından sertifika almış ve Sonnet, One Stop Systems, Magma, Akiti ve Bizon gibi büyük üreticiler ile birlikte çalışılmış. Bu kutular dışında yakın bir zaman içinde çok daha farklı kutu modelleri de aynı üreticiler ile birlikte yapılacak geliştirmelerden sonra kullanıcılar ile buluşacak.

Nvidia‘nın bu atağı karşısında Titan Xp ve Quadro ekran kartlarının popülerliğinin de artması söz konusu görünüyor. İnce dizüstü bilgisayardan vazgeçemeyen ancak profesyonel oyunları oynamak isteyenler için birebir bir çözüm oluşturmuşlar. Net fiyat açıklanmasa da 1500$ seviyelerinde olması bekleniyor ancak başka kutuların çıkması durumunda fiyatlarda büyük değişikler söz konusu olabilir. Kutuların Eylül ayına kadar raflarda yerini alması beklenirken daha düşük fiyat arayan oyunculara özel 600$ civarında GTX 1070 gibi modelleri bulması da mümkün.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK