Razer BlackWidow V2 Klavyesi Geliyor

Razer BlackWidow V2 Klavyesi Geliyor

87 views
0
PAYLAŞ

Instant Trigger Technology (Anlık Tetikleme Teknolojisi) alanında piyasanın bir numarası şüphesiz ki Razer’dir. Razer alanında en hızlı tepki süresine sahip olan oyun klavyesini kullanıcıları için raflara çıkarmaya hazırlanıyor.

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 adlı yeni ürün tamamen kompakt bir yapı ile tasarlanarak mekanik bir oyuncu klavyesi meydana gelmiş. Tek bir tuşun harekete geçmesi ile birlikte oyun içerisinde sistem ile klavye arasında salise kaybı bile yaşanmadan oyunu tam anlamıyla saniyesinde oynamanıza yarayacak. Aynı zamanda yeşil, sarı veya turuncu anahtar seçenekleri de klavyemizde bulunuyor olacak. Tuşların her biri 80 milyon basışa kadar dayanıklı ve her biri en ağır koşullarda test edilerek imal edilmiş.

Ayrıca Razer Chroma teknolojisinden son derece faydalanılmış diyebiliriz çünkü tamamen kişiselleştirilebilir ışıklandırma özelliği sunan bağımsız arka aydınlatmaya sahip tuşlarımız da bulunuyor. Toplam 16.8 milyon renk ve efekt seçeneği ile klavye kullanıma uygun görünüyor.

Firma taşınabilir klavyelere önem verdiği için mıknatıslı kısmı çıkarılabilir yapmışlar ve bu şekilde hem mıknatıslı kullanım bilek desteği gibi özellikler sayesinde oyuncular rahat ederken hem de taşınabilir olması talebi arttıracak görünüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK