HyperX Tarafından Yepyeni İki Klavye

HyperX Tarafından Yepyeni İki Klavye

147 views
0
PAYLAŞ

HyperX‘ten hem PC oyuncuları hem de eSpor fanları için mükemmel olarak nitelendirilen iki yeni klavye geldi. Firma oyuncuların en büyük beklentileri olan yüksek hassasiyet ve yüksek performansı bu iki klavyede de sunduklarını ifade ettiler.

Yeni mekanik klavyeler Cherry MX mekanik anahtarlara sahipler ve aydınlatma efektleri bulunuyor. aynı zamanda %100 anti ghosting ve çelik çerçeveleri bulunan klavyeler oyuncuların deneyimlerini çok üst noktalara çıkarmaya hazırlanıyor. Kişiselleştirme ve rahatlık iki klavyede de büyük ölçüde başarılı olmuş diyebiliriz. HyperX Alloy Elite mekanik oyun klavyesi‘nin tasarımı baştan aşağı yenilenmiş ve kırmızı led arkadan aydınlatması bulunuyor. Aynı zamanda klavyede özel medya düğmeleri ve ses, parlaklık ve oyun modu hızlı erişim düğmelerine de yer vermişler. Ayrıca tam N Key rollover özelliğine de sahip bir klavye yapmışlar.

HyperX Alloy FPS Pro mekanik oyun klavyesi ise numerik tuş takımını kaldırmış ve kompakt bir yapı ile eSpor klavyesi haline gelmiş. HyperX Alloy Elite klavyenin satış fiyatı 519 TL olurken TKL HyperX Alloy FPS Pro‘nun satış fiyatı 429 TL olarak belirlenmiş. Klavyelerin en geç Eylül sonu gibi raflarda olacağı bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK