Efsanevi Atari Konsolu Geri Dönüyor!

Efsanevi Atari Konsolu Geri Dönüyor!

129 views
0
PAYLAŞ

1977 yılında hayatımıza giren Atari oyun konsolu hiç şüphesiz ki adaptörlerini sürekli değiştirmek zorunda kaldığımız, elimizden hiç bir şekilde düşüremediğimiz bir dönemimizi kapsamakta. Şuan ise Ataribox adı altında yeni bir konsolu ile karşımızda.

Ataribox’ın donanım özelliklerinden biraz bahsedelim. HDM girişi, 4 adet USB girişi, SD kart okuyucu ve ethernet girişlerine sahip olacak oyun konsolunun iki farklı rengini yani siyah ve kırmızının güzel ahengine sahip konsolunu ve vintage severler için eski bir görünüme sahip olan ahşap gövdeli tasarımını da sunmaya hazırlanıyorlar.

Şuan için hakkında merak edilen sorulardan ikisi fiyatı ve oyunları? Henüz fiyatı hakkında bir açıklamada bulunulmasa da piyasada olan konsolların eş değerinden bir tık fazla olacağını söyleyebiliriz. Oyunları hakkında ise; atarinin geçmişe gitmek isteyenleri için hali hazırda eski oyunları mevcut olacak bunun yanında Breakout, Haunted House, Adventure, Battlezone, Combat gibi oyunlara ve yeni yapım içeriklere de yer vereceği gelen bilgiler arasında ama şuan için yeni yapım oyunlar için kesin bir netlik söz konusu değil.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK