Asus’un M.2 Sata Destekli Yeni Yönlendiricisi BRT-AC828

Asus’un M.2 Sata Destekli Yeni Yönlendiricisi BRT-AC828

132 views
0
PAYLAŞ

Asus ofislere yönelik olarak üretmiş olduğu son teknoloji harikası BRT – AC828 ismini verdiği ağa bağlı depolama için kablosuz yönlendiricisi M.2 Portu ile desteklenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Şuana kadar ki üretilen en hızlı depolama eylemini gerçekleştiren tam bir iş donanımı olma özelliği taşıyor.

Ürün WiFi AC standartlarına tam hizmet verebiliyor ve 4×4 MIMO anten tasarımı bulunuyor. Yeni özellikleri bulunan kablosuz yönlendirici çift bant olarak çalışıyor ve dengeli çalışarak verimliliği ciddi ölçüde arttırıyor. Toplam olarak 1.7 Gbps veri transfer hızına kadar çıkabiliyor.

M.2 Sata slotu da bulunduğu için en hızlı SSD kartları dahi yönlendiriciye takıp bir NAS ortamı oluşturabiliyorsunuz ve ciddi bir potansiyele sahip bulunuyor. Diğer bir özelliği ise WAN portunu birleştirerek daha yüksek bir bant genişliği elde edilmesine olanak sağlaması. Yönlendirici 8 tana 1 Gbps Wan portu ile çalışıyor ve 2 Gbps bant genişliğine kadar çıkabiliyor. 450 Euro’dan pazara çıkan yönlendirici 100 metre kadar kapsama alanına sahip bulunuyor.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK