AMD’nin Efsane Soğutucusu Wraith Max Satışta

AMD’nin Efsane Soğutucusu Wraith Max Satışta

98 views
0
PAYLAŞ

2 farklı Ryzen modeli işlemcide birlikte verilmekte olan Wraith Max soğutucusu kullanıcıların sürekli talep etmeleri ve firmayı bu istek doğrultusunda yağmura tutmaları sonucunda AMD tarafından bireysel olarak satılmaya başlandı.

Ryzen 1700X ve 1800X modellerinde birlikte sunulmakta olan Wraith Max soğutucusu kullanıcılardan gelen istek üzerine bağımsız olarak da satışa çıktı. Yeni soğutucu Cooler Master tarafından tasarımı yapıldı ve yüksek performansa dayalı bir ürün olmuş. AMD tarafından kendi özel vidalama teknolojisi kullanılan ürünün kurulumu çok kolay ve dairesel dizilim içinde RGB ışıklandırma sistemi de şeffaf panele sahip kasalar için çok güzel bir görünüm oluşturuyor. Yeni soğutucu sadece Ryzen işlemcilerinde değil AM4 soketinde ki tüm işlemcilere ek olarak AM3 ve FM2 desteği olan işlemcilerde de kullanılabiliyor olacak. Asus Aura, Gigabyte Fusion, MSI Mystic, Biostar Vivid gibi farklı ışıklandırma sistemlerinde de görsel olarak bir şölen sunuyor.

Soğutucu büyük bir bakır tabandan oluşuyor ve termal pastası uygulanmış olarak kullanıcılara sunuluyor. Bakır ısı boruları yanında alüminyum yapraklarla da desteklenmesi yapılmış. Satış fiyatı 59$ olan soğutucu tüm kullanıcılar için olmasa da gerçek oyuncular tarafından tercih edilecektir.

 

 

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK